Rozdiel je v ľuďoch!

Ubytujte sa u nás, lebo od nás dostanete starostlivosť. U nás nie je dôležité, čo robí majiteľ, keď niečo potrebujete – u nás sa o Vás stará tím ľudí. Postaráme sa o Vás pred príchodom (rady pri výbere vhodného typu ubytovania), osobne Vás privítame pri check-in, naučíme Vás ovládať techniku (napr. vírivku).

Na našej webstráke nájdete tipy na výlety, alebo sa Vami porozprávame o vhodných aktivitách osobne – napríklad keď sa uvidíme v našom bistre U medveďov pri raňajkách, večeri, či popoludňajšej káve. To čo Vám odporúčame, sme nestiahli z nejakých internetových stránok alebo fotobaniek, ale sme to sami zažili –  verte, radosť z neznámych cyklotrás, prechádzok či lyžiarskych výletov je ohromná (kľudne sa tam vyberieme aj s Vami – ponúkame aj službu sprievodcu).

Prajeme Vám, aby ste nepotrebovali našu pomoc pri chorobách alebo športových úrazoch, ale aj takýchto nepríjemných prípadoch sme tu pre Vás. Nedávno sme napríklad hosťovi pomáhali s vybitou batériou v aute. Skúste si predstaviť, ako by hosťovi v takejto situácii pomohol privátny ubytovateľ bývajúci desiatky alebo stovky kilometrov ďaleko. My si uvedomujeme, že aj drobná porucha alebo vyhodené poistky môžu pokaziť atmosféru rozbehnutej dovolenky, ak sa ďaleko od domova nemáte na koho obrátiť, a preto sme pripravení aj na takéto prípady.

Dôležité sú aj veci, ktoré nevidíte: Aby bola zachovaná perfektná hygiena našich profi víriviek bez vysokých dávok chemikálií, denne ich kontrolujeme a čistíme. Ak ste už niekedy vyskúšali vírivku z hobbymarketu, do ktorej sa nikto nepozrel niekoľko dní či dokonca týždňov (verte, aj také existujú!), príďte k nám a uvidíte aj pocítite rodiel. Samozrejmá je aj zimná údržba – odhadzovať denne z okolia chaty a parkoviska vlastnými rukami pol metra snehu môže síce byť pre niekoho zábava, ale pre tých ostatných sme tu my.

Toto a mnoho iného robíme pre našich hostí, a to (v porovnaní s individuálnymi ubytovaniami) za porovnateľnú alebo niekedy aj podstatne nižšiu cenu.  Myslíme si, že toto robí rozdiel medzi priemernou a nezabudnuteľnou dovolenkou a budeme radi, ak Vám to budeme môcť dokázať!

 

Ak ešte stále nie ste presvedčení, pozrite foto od našich hostí alebo ich recenzie na google maps alebo na sociálnych sieťach: