Štvrtá Voda

ŠTVRTÁ VODA – Ozajstná chata!

Štvrtá voda je tu pre všetkých, ktorí milujú Liptov, a zároveň si chcú užiť svoj oddych v ozajstnej chate. Vyberáme pre Vás len tie najkrajšie chaty so srdcom a atmosférou, väčšinou v menej rušných lokalitách na okraji lesa s maximom súkromia, avšak zároveň len na skok od všetkých najviac navštevovaných liptovských atrakcií.

Tri Vody Chalets - Chalet premium

Tri Vody – Vitajte doma!

Štvrtá voda je alternatívou a zároveň doplnením nášho známeho rezortu Tri Vody s mottom Vitajte doma!, ktorého DNA – vysoký štandard interiérov, perfektnú čistotu a najmä milý a ústretový personál – sme chceli priniesť aj ďalším zákazníkom. Tým, ktorí majú záujem o ešte väčšiu úroveň súkromia mimo rezortu v kombinácii s tradičnejším a menej moderným dizajnom.

štvrtá voda - ozajstnán chata

Mimo ruchu, ale na úrovni!

Napriek pobytu tak trochu „na samote“ sa môžu zákazníci Štvrtej vody kedykoľvek obrátiť na našu recepciu s požiadavkou o radu, pomoc alebo servis, a takisto môžu čerpať výhody a služby, ako ostatní hostia ubytovaní priamo v rezorte.

Chata so slovenským srdcom – Liptovský Ján

Chalet wellness

Prvou z chát, ktorú Vám v rámci Štvrtej vody ponúkame, je nádherná Chata so slovenským srdcom v Liptovskom Jáne. Nachádza sa pri potoku na okraji lesa, v absolútnom súkromí a kľudnej lokalite, a zároveň len na skok od najznámejšej Jánskej atrakcie – prírodnej kade s liečivou minerálnou vodou. Príďte vyskúšať túto Ozajstnú chatu! Sme presvedčení, že toto svoje rozhodnutie určite neoľutujete a najväčším nedostatkom Vášho pobytu bude, že na jeho konci budete musieť odísť. Tešíme sa na vás!

Zaujala vás ŠTVRTÁ VODA? Alebo preferujete skôr Tri Vody? Máte na nás otázky?