Adresa lokality TRI VODY

  • Do doliny, 031 01 Liptovský Mikuláš – Demänová

Sociálne siete projektu

Kontakt

Fakturačné údaje:

RecAd, s.r.o.

Do doliny 590/14,
031 01 Liptovský Mikuláš – Demänová

IČO: 36 624 900
DIČ: 2021 824 134
IČ DPH: SK 2021 824 134
OR OS Žilina, oddiel Sro, vložka č.81055/L

Banka: Tatrabanka, a.s.
IBAN: SK22 1100 0000 0029 4512 3711
SWIFT (BIC):  TATRSKBX

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Tu nájdete odpovede na otázky, ktoré nám opakovane položili iní hostia. Veríme, že odpovede Vám pomôžu sa zorientovať v našej ponuke.

Podľa čoho si vybrať z rôznych typov ubytovania?

Ubytovať sa u nás môžete v 10 rôznych typoch ubytovania. V prvom rade si vyberajte podľa počtu osôb – od najmenšieho Apartmánu 2+family (2+2! po najväčší Chlaet Premiim + sauna ( 10+1 osôb). V druhom rade je dôležité vybavenie – sauna ci jacuzzi v názve sú každému jasné, ak chcete oboje, zvolte wellness. V každom z apartmánov nájdete minimálne box na lyže, ale v mnohých aj väčší nevyurovaný alebo vykurovaný sklad na detský kočík či bicykle. Dôležitý je aj výhľad – najlepší je z apartmánov s prívlastkom Panorama. Viac nájdete v popise jednotlivých apartmánov na úvodnej stránke www.trivody.sk, alebo sa nás obrátťe pre podrobnejšie vysvetlenie.

Čo v prípade, že nás je viac než kapacita najväčšieho chaletu?

Naša kapacita je približne 120 lôžok – málo na to, aby ste sa cítili ako bulharskom megahoteli, ale dosť na to, aby sme pre vačšinu skupín csestujúcich spolu dokázali vyskladať vhodnú kombináciu apartmánov. Pokúsiť sa  o to môžete aj na našej rezervačnej stranke, kde vždy vidíte reálnu obsadenosť v konkrétnych termínoch, a kde pobyt môžete pár klikmi zarezervovať a zaplatiť. Ak by ste potrebovali pomoc, kedykoľvek sa môžete na nás obrátiť.

Pri skupinových objednávkach sa vždy snažíme navrhnúť ubytovanie tak, aby apartmány skupiny boli blízko seba. Ak by to aj v niektorých prípadoch z kapacitných dôvodov nebolo možné, vzdialenosť medzi najvzdialenejšími apartmánmi je len asi 100m, čo by nemal byť žiadny veľký problém.

Je rezort vhodný pre deti?

Tri Vody sme prioritne vymysleli pre rodiny, a teda sme sa snažili veci domyslieť do detailov. V provom rade máme pestrú ponuky rodinných apartmánov (vhodné pre 2-3-4-6 osôb) a chaletov (8-11 osôb), takže či cestuje rodina s 1 dieťaťom, alebo Vás je viac, prípadne si vezmete aj sarých rodičov či priateľov – pre každú skupinu máme riešenie. Pre menšie deti ponúkame napríklad detské postieľky zdarma, v apaartmánoch nájdete hračky a spoločenské hry. V každom apartmáne je sušič na obuv vhodný po lyžovačke, prechádzke po lese, ale najmä pre tých, ktorí žiadnu kaluž neobídu :-). Aby ste mali kde uložiť oblečenie, v každom apartmáne nájdete dostatok úložných priestorov, a pre tým, ktorí pricestujú s detskými kočíkmi, poradíme´niektorý z apartmánov s pristranným skladom. Približne 5 minút pešo nájdete nádherné detské ihrisko a v reštaurácii U medveďov ponúkame aj obľúbené detské jedlá., ale po dohode aj stravu pre alargikov (bezlepková, bezlaktózová atď.). Ak b ste sa chcei stravovať, každý aparmán má perfektne vyvavenú kuchyňu s dostatkom riadov. 

Je možné ubytovanie s domácimi zvieratami?

Áno, je to možné vo väčšine apartánov po predchádzajúcej dohode s recepciou. Preto Vás prosíme o doržiavanie pravidiel ubytovania so zvieratami, ktoré sú uvedené v našom ubytovacom poriadku.

Poplatok, ktorý zaplatíte za pobyt s domácim zieratkom, používame na extra čistenie apartmánov po Vašom odchode. Naším cieľom je zabezpečiť, aby sa u nás cítili výborne tak hostia so zvieratami, ako aj tí, ktorí pricestovali bez zvierat. Pozrite si hodotenia čistoty zo strany našich zákazníkov a uvidíte, že sa nám to aj darí.

Pre alergikov pre ešte väčší komfort ponúkame šepciálnu možnosť ubytovania v Chalet Premium, v ktorom je ubytovanie so zvieratami od začiatku zakázané.

Je rezort vhodný pre športovcov?

Áno. V zime sa do Jasnej dostanete hneď spred rezortu bezplatným skibusom. V lete vzhľadom na polohu môžete hneď pred apartmánom nasadnúť na bicykel a vybrať sa na niektorú z mnohých cyklotrás, peším poradíme turistiku priemeranú ich kondícii. Apartmány sú vybavené pre dlhšie pobyty s množstvom oblečenia (veľa úložných priesotorv ), disponujú sušiakmi na obuv, skladom na lyťe a niektoré aj väčším skladom na bicykle či iné náčinie.

Je možné ubytovanie zdravotne hedikepovaných?

Rezort zo svojej podstaty a umiestnenia v kopcovitom teréne nie je úplne ideálny pre samostatný pohyb na invalidných vozíkoch, ani nemáme špeciálne isby pre ZTP osoby. Na druhej strane máme niekoľko izieb s prístupom bez schodov, so širšími dvermi do kúpeľní a niekoľko klientov s problémami s poybom nás už navštívilo, a to aj opakovane.

Prečo sa máme ubytovať v rezorte, nie v nejakej samostatnej chate alebo apartmáne?

Ubytujte sa u nás, lebo od nás dostanete starostlivosť. U nás nie je dôležité, čo robí majiteľ, keď niečo potrebujete – u nás sa o Vás stará tím ľudí. Postaráme sa o Vás pred príchodom (rady pri výbere vhodného typu ubytovania), osobne Vás privítame pri check-in, naučíme Vás ovládať techniku (napr. vírivku). Na našej webstráke nájdete tipy na výlety, alebo sa Vami porozprávame o vhodných aktivitách osobne – napríklad keď sa uvidíme v našom bistre U medveďov pri raňajkách večeri, či popoludňajšej káve. To čo Vám odporúčame, sme nestiahli z nejakých internetových stránok alebo fotobaniek, ale sme to sami zažili –  verte, radosť z neznámych cyklotrás, prechádzok či lyžiarskych výletov je ohromná (kľudne sa tam vyberieme aj s Vami – ponúkame aj službu sprievodcu).

Prajeme Vám, aby ste nepotrebovali našu pomoc pri chorobách alebo športových úrazoch, ale aj takýchto nepríjemných prípadoch sme tu pre Vás. Dnes sme napríklad hosťovi pomáhali s vybitou batériou v aute. Samozrejmá je aj zimná údržba – odhádzovať si denne z okolia chaty a parkoviska pol metra snehu môže síce byť pre niekoho zábava, ale pre tých ostatných sme tu my. Toto a mnoho iného robíme pre našich hostí, a to (v porovnaní s individuálnymi ubytovaniami) za porovnateľnú alebo niekedy aj podstatne nižšiu cenu.  Myslíme si, že toto robí rozdiel medzi priemernou a nezabudnuteľnou dovolenkou a budeme radi, ak Vám to budeme môcť dokázať!

Prečo je na jednej budove veľký nápis wellness, keď tam wellness nie je?

Denne dostávame otázky, že kedy je otvorené wellness v budove, na ktorej je veľký nápis wellness. Nikdy, pretože v budove s nápisom wellness totiž nie je wellness. Nápis je ĺen výsledok náhleho návalu umeleckej kreativity a marketingového „majstrovstva“ pána majiteľa budovy, v duchu hesla, že na čo mám peniaze, tomu rozumiem. Alebo inak, parafrázujúc slová rodáka pána majiteľa: Veliký nápis velkého ducha značí!

Podobne, ako sa vyjadrili mnohí hostia, si aj my myslíme, že tento vizuálny smog  je prejavom nepochopenia architektonickej a dizajnovej čistoty areálu, ale hlavne (ne)vkusu toho, kto to vymyslel. Žiaľ, naše vysvetľovania nepomohli, pretože podľa majiteľa je dielo jeho vlastnými slovami „moc povedené“. Preto kroky pre nápravu aktuálne podniká architekt prostredníctvom ochrany autorského práva.

Napíšte nám

    Ďakujeme za váš záujem o Tri Vody. Napíšte nám vaše otázky alebo dopytujte konkrétny pobyt - odpovieme Vám krátkom čase.


    Chalet wellnessChalet premium + jacuzziChalet premiumApartmán 6+ premiumApartmán 4+ premiumApartmán 4+ panoramaApartmán 4+ familyApartmán 2+ panoramaApartmán 2+ familyŠtvrtá voda