ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Tu nájdete odpovede na otázky, ktoré nám opakovane položili iní hostia. Veríme, že odpovede Vám pomôžu sa zorientovať v našej ponuke.

Prečo sa máme ubytovať v rezorte, nie v nejakej samostatnej chate alebo apartmáne?

Rozdiel je vždy v ľuďoch! Ubytujte sa u nás, lebo od nás dostanete starostlivosť. U nás nie je dôležité, čo robí majiteľ, keď niečo potrebujete – u nás sa o Vás stará tím ľudí. Postaráme sa o Vás pred príchodom (rady pri výbere vhodného typu ubytovania), osobne Vás privítame pri check-in, naučíme Vás ovládať techniku (napr. vírivku).

Na našej webstráke nájdete tipy na výlety, alebo sa Vami porozprávame o vhodných aktivitách osobne – napríklad keď sa uvidíme v našom bistre U medveďov pri raňajkách, večeri, či popoludňajšej káve. To čo Vám odporúčame, sme nestiahli z nejakých internetových stránok alebo fotobaniek, ale sme to sami zažili –  verte, radosť z neznámych cyklotrás, prechádzok či lyžiarskych výletov je ohromná (kľudne sa tam vyberieme aj s Vami – ponúkame aj službu sprievodcu).

Prajeme Vám, aby ste nepotrebovali našu pomoc pri chorobách alebo športových úrazoch, ale aj takýchto nepríjemných prípadoch sme tu pre Vás. Nedávno sme napríklad hosťovi pomáhali s vybitou batériou v aute. Skúste si predstaviť, ako by hosťovi v takejto situácii pomohol privátny ubytovateľ bývajúci desiatky alebo stovky kilometrov ďaleko. My si uvedomujeme, že aj drobná porucha alebo vyhodené poistky môžu pokaziť atmosféru rozbehnutej dovolenky, ak sa ďaleko od domova nemáte na koho obrátiť, a preto sme pripravení aj na takéto prípady.

Dôležité sú aj veci, ktoré nevidíte: Aby bola zachovaná perfektná hygiena našich profi víriviek bez vysokých dávok chemikálií, denne ich kontrolujeme a čistíme. Ak ste už niekedy vyskúšali vírivku z hobbymarketu, do ktorej sa nikto nepozrel niekoľko dní či dokonca týždňov (verte, aj také existujú!), príďte k nám a uvidíte aj pocítite rodiel. Samozrejmá je aj zimná údržba – odhadzovať denne z okolia chaty a parkoviska vlastnými rukami pol metra snehu môže síce byť pre niekoho zábava, ale pre tých ostatných sme tu my.

Toto a mnoho iného robíme pre našich hostí, a to (v porovnaní s individuálnymi ubytovaniami) za porovnateľnú alebo niekedy aj podstatne nižšiu cenu.  Myslíme si, že toto robí rozdiel medzi priemernou a nezabudnuteľnou dovolenkou a budeme radi, ak Vám to budeme môcť dokázať!

Ak ešte stále nie ste presvedčení, pozrite foto od našich hostí alebo ich recenzie na google maps alebo na sociálnych sieťach:

Je rezort vhodný pre deti?

Tri Vody sme prioritne vytvorili pre rodiny, a teda sme sa snažili veci domyslieť do detailov. V prvom rade máme pestrú ponuku rodinných apartmánov (vhodné pre 2-3-4-6 osôb) a chaletov (8-11 osôb), takže či cestuje rodina s 1 dieťaťom, alebo Vás je viac, prípadne si vezmete aj starých rodičov či priateľov – pre každú skupinu máme riešenie. Pre menšie deti ponúkame napríklad detské postieľky zdarma, v apartmánoch nájdete aj hračky a spoločenské hry.

V každom apartmáne je sušič na obuv vhodný po lyžovačke, prechádzke po lese, ale najmä pre tých, ktorí žiadnu kaluž neobídu :-). Aby ste mali kde uložiť oblečenie, v každom apartmáne nájdete dostatok úložných priestorov, a tým, ktorí pricestujú s detskými kočíkmi, poradíme niektorý z apartmánov s priestranným skladom.  V reštaurácii U medveďov ponúkame aj obľúbené detské jedlá., ale po dohode aj stravu pre alargikov (bezlepková, bezlaktózová atď.). Ak by ste sa napriek tomu chceli stravovať individuálne, každý apartmán má perfektne vybavenú kuchyňu s dostatkom riadov. 

V blízkosti recepcie nájdete chodník, ktorým sa dostanete do lesa, na Demänovskú horu alebo na prechádzky po lúkach s nádhernými výhľadmi na Liptov. Vieme, že deti sa chcú hrať, a preto pre Vás v oddychovej zóne pri jazierku nájdete detské ihrisko. Ak bys ste chcli niečo väčšie, približne 5 minút pešo z rezortu nájdete ďalšie detské ihrisko – príďte, a povieme Vám kde!

Je možné ubytovanie zdravotne hedikepovaných?

Rezort zo svojej podstaty a umiestnenia v kopcovitom teréne nie je úplne ideálny pre samostatný pohyb na invalidných vozíkoch, ani nemáme špeciálne isby pre ZTP osoby. Na druhej strane máme niekoľko izieb s prístupom bez schodov, so širšími dvermi do kúpeľní a niekoľko klientov s problémami s poybom nás už navštívilo, a to aj opakovane.

Je možné ubytovanie s domácimi zvieratami?

Áno, je to možné vo väčšine apartánov po predchádzajúcej dohode s recepciou. Preto Vás prosíme o doržiavanie pravidiel ubytovania so zvieratami, ktoré sú uvedené v našom ubytovacom poriadku.

Poplatok, ktorý zaplatíte za pobyt s domácim zieratkom, používame na extra čistenie apartmánov po Vašom odchode. Naším cieľom je zabezpečiť, aby sa u nás cítili výborne tak hostia so zvieratami, ako aj tí, ktorí pricestovali bez zvierat. Pozrite si hodotenia čistoty zo strany našich zákazníkov a uvidíte, že sa nám to aj darí.

Pre alergikov pre ešte väčší komfort ponúkame šepciálnu možnosť ubytovania v Chalet Premium, v ktorom je ubytovanie so zvieratami od začiatku zakázané.

Podľa čoho si vybrať z rôznych typov ubytovania?

Ubytovať sa u nás môžete v 10 rôznych typoch ubytovania. V prvom rade si vyberajte podľa počtu osôb – od najmenšieho Apartmánu 2+family (2+2! po najväčší Chlaet Premiim + sauna ( 10+1 osôb). V druhom rade je dôležité vybavenie – sauna ci jacuzzi v názve sú každému jasné, ak chcete oboje, zvolte wellness. V každom z apartmánov nájdete minimálne box na lyže, ale v mnohých aj väčší nevyurovaný alebo vykurovaný sklad na detský kočík či bicykle. Dôležitý je aj výhľad – najlepší je z apartmánov s prívlastkom Panorama. Viac nájdete v popise jednotlivých apartmánov na úvodnej stránke www.trivody.sk, alebo sa nás obrátťe pre podrobnejšie vysvetlenie.

Čo v prípade, že nás je viac než kapacita najväčšieho chaletu?

Naša kapacita je približne 120 lôžok – málo na to, aby ste sa cítili ako bulharskom megahoteli, ale dosť na to, aby sme pre vačšinu skupín csestujúcich spolu dokázali vyskladať vhodnú kombináciu apartmánov. Pokúsiť sa  o to môžete aj na našej rezervačnej stranke, kde vždy vidíte reálnu obsadenosť v konkrétnych termínoch, a kde pobyt môžete pár klikmi zarezervovať a zaplatiť. Ak by ste potrebovali pomoc, kedykoľvek sa môžete na nás obrátiť.

Pri skupinových objednávkach sa vždy snažíme navrhnúť ubytovanie tak, aby apartmány skupiny boli blízko seba. Ak by to aj v niektorých prípadoch z kapacitných dôvodov nebolo možné, vzdialenosť medzi najvzdialenejšími apartmánmi je len asi 100m, čo by nemal byť žiadny veľký problém.

Čo robí rezort pre dlhodobú udržateľnosť?

Pri stavbe sme použili prírodné materiály, dostatok tepelných izolácií nminimalizuje potrebu klimatizácie, vykurujeme tepelnými čerpadlami, vyrábame elektrinu zo slnka, používame bezobalovú drogériu. V areáli nájdete aj nabíjačku elektromobilov, amozrejmosťou je separovný zber dopadov a mnoho iného – viac s dozviete v tomto článku.

Je rezort vhodný pre športovcov?

Áno. V zime sa do Jasnej dostanete hneď spred rezortu bezplatným skibusom. V lete vzhľadom na polohu môžete hneď pred apartmánom nasadnúť na bicykel a vybrať sa na niektorú z mnohých cyklotrás, peším poradíme turistiku priemeranú ich kondícii. Apartmány sú vybavené pre dlhšie pobyty s množstvom oblečenia (veľa úložných priestorov), disponujú sušiakmi na obuv, skladom na lyže a niektoré aj väčším skladom na bicykle či iné náčinie.

Prečo je na jednej budove veľký nápis wellness, keď tam wellness nie je?

Denne dostávame otázky, že kedy je otvorené wellness v budove, na ktorej je veľký nápis wellness. Nikdy, pretože v budove s nápisom wellness totiž nie je wellness. Nápis je len výsledok umeleckej kreativity a marketingového ducha pána majiteľa budovy, v duchu hesla, že na čo mám peniaze, tomu rozumiem. Alebo inak, parafrázujúc slová zo známeho filmu: Veliký nápis velkého ducha značí!

Podobne, ako sa vyjadrili mnohí hostia, si aj my myslíme, že tento vizuálny smog  je prejavom nepochopenia architektonickej a dizajnovej čistoty areálu, ale hlavne (ne)vkusu toho, kto to vymyslel. Žiaľ, naše vysvetľovania nepomohli, pretože podľa majiteľa je dielo jeho vlastnými slovami „moc povedené“. Preto sa Vám aspoň my ospravedlňujeme za zmätočnú informáciu aj za to, že sa Vám a tomto rušivom elemente občas pristaví zrak. Kroky pre nápravu aktuálne podniká architekt prostredníctvom ochrany autorského práva.

Napíšte nám!

  Ďakujeme za váš záujem o Tri Vody. Napíšte nám vaše otázky alebo dopytujte konkrétny pobyt - odpovieme Vám krátkom čase.


  Chalet wellnessChalet premium + jacuzziChalet premiumApartmán 6+ premiumApartmán 4+ premiumApartmán 4+ panoramaApartmán 4+ familyApartmán 2+ panoramaApartmán 2+ familyŠtvrtá voda

  Adresa lokality TRI VODY

  • Do doliny, 031 01 Liptovský Mikuláš – Demänová

  Sociálne siete projektu

  Kontakt

  Fakturačné údaje:

  RecAd, s.r.o.

  Do doliny 590/14,
  031 01 Liptovský Mikuláš – Demänová

  IČO: 36 624 900
  DIČ: 2021 824 134
  IČ DPH: SK 2021 824 134
  OR OS Žilina, oddiel Sro, vložka č.81055/L

  Banka: Tatrabanka, a.s.
  IBAN: SK22 1100 0000 0029 4512 3711
  SWIFT (BIC):  TATRSKBX