To najlepšie nakoniec!

06.mája 2020

Je tu máj a my Vám s radosťou predstavujeme 5 jedinečných apartmánov v chalete č. 34. Budú situované na samom vrchu rezortu priamo na okraji lesa. Exkluzívna poloha s najkrajším výhľadom spomedzi všetkých v rezorte ich tak právom robí „perlami“ Troch Vôd. Každý apartmán bude disponovať vlastným vstupom a terasou, pričom až u 3 z nich bude terasa orientovanú do lesa. Noví majitelia sa tak môžu tešiť na dokonalé ticho a pokoj.

Rozloha vrátane terasy bude u najmenšieho apartmánu 47 m2, u najväčšieho krásnych 99 m2. Ceny sa pohybujú v rozmedzí od 133 000 € do 250 000 €. Kúpou získa nový majiteľ aj 1 parkovacie miesto, podiel na spoločných pozemkoch v rezorte a vybavenie vo vysokom štandarde. Keďže myslíme aj na energetickú úsporu, všetky apartmány budú vykurované spoločným tepelným čerpadlom. Výstavbu plánujeme započať už na prelome júna/júla, aby sme mohli kolaudovať na jar 2021.

Zaujíma Vás, ako vyzerá miesto, kde bude chalet č. 34 stáť? Príďte sa pozrieť ako momentálne prebieha výstavba, zhliadnuť si interiéry hrubých stavieb alebo si „ohmatať“ vzorky použitých materiálov a zariaďovacích prvkov. Zavolajte na +421 905 255 000 alebo nám napíšte Vašu požiadavku cez rezervačný formulár. Zaujímavé novinky a fotografie pravidelne zdieľame aj na našom Facebooku alebo Instagrame.