Svadobné prípravy na Troch Vodách

Niektorým hosťom sa na Troch Vodách páči až tak, že si nás chcú prežiť najkrajší deň v živote – vlastnú svadbu. Takto si to naplánovali aj Evka a Juraj, ktorí u nás absolovali svoje svadobné prípravy a fotografovanie. Keďže svadobných hostí bolo viac, než je kapacita našej reštaurácii, samotná hostina prebehla mimo nášho rezortu, avšak po jej skončení sa ženích s nevestou sa k nám znovu vrátili. Toto nám napísali po odchode:

Tri Vody sme si vybrali na „predsvadobný“ pobyt a na svadobné prípravy. Komfortný a veľkorysý priestor, minimalizmus, dizajnový chalet, prirodzené svetlo a samozrejme krásna príroda – to boli parametre, ktoré sme hľadali a našli práve v chaletoch Tri Vody. Maximálne ochotný personál, neskutočne proklientske správanie bolo čerešničkou na torte. Rozhodne odporúčame, nielen na pobyt či dovolenku, ale aj keď hľadáte vhodné priestory v rámci svadobného fotenia.

Evke a Jurajovi ďakujeme za krásne fotky (Vlado Veverka Wedding), za návštevu, aj za krásne slová, a prajeme im krásny a dlhý spoločný život!

Na záver odkaz pre všetkých, ktorí majú svadobný deň ešte len pred sebou: Tri Vody môžu byť miestom Vašej nezbudnuteľnej rozlúčky so slobodou, svadobných príprav, svadobných dozvukov či svadobnej cesty, ale v prípade menšieho počtu hostí aj samotnej svadby vrátane svadobného obradu – jedna taká sa práve chystá! Tešíme sa na Vás!