Posledné 2 týždne sa toho mnoho udialo

24.mája 2020

Nedávno sme Vám predstavovali 5 exkluzívnych apartmánov v chatele č. 34 a dnes už sú dva z nich zarezervované. Náš aktuálny predpoklad je taký, že do konca júna už bude predaných všetkých 5. Stále ale je z čoho vyberať, okrem spomínaných apartmánov je voľný apartmán č. 15.1, a chalety č. 25 a 26.

Minulý týždeň sme začali so stavbou gabionového plotu, z ktorého máme veľkú radosť. Majstri si na ňom naozaj nechávajú záležať, práca ich baví a je to vidieť. Tešíme sa taktiež z obkladu fasády drevom z červeného smreka, vďaka ktorému chalety získajú príjemný prírodný ráz. Tri Vody tak pomalými krôčikmi dostávajú svoju exkluzívnu podobu.

Tento týždeň nám boli dodané okná s kvalitnými hliníkovými rámami a trojsklom. Začali sme ich osadzovať do chaletov typu A a pokračovať budeme postupne aj chaletmi typu C2. Pokiaľ Vás zaujíma ako okná, drevený obklad či gabion vyzerajú, nahliadnite do našej galérie.

Ak vážne premýšľate nad kúpou posledných voľných objektov, kedykoľvek si s nami dohodnite obhliadku. Zavolajte na +421 905 255 000 alebo nám napíšte cez rezervačný formulár. Zaujímavé novinky a fotografie pravidelne zdieľame aj na našom Facebooku alebo Instagrame.