Pohľad späť a pohľad zhora

30. apríla 2020

Uplynulo pol roka od začiatku výstavby, a to je príležitosť na rekapituláciu toho, čo sa na Troch Vodách doteraz udialo:

Máme za sebou odvodnenie svahu, ukončených 7 hrubých stavieb, ďalších 6 stavieb vo fáze zakladania, sme v polčase výstavby vodovodu a kanalizácie, a odo dnes máme aj základ gabionového oporného múra, ktorý dokončíme v priebehu niekoľkých týždňov. Z rozostavaných objektov je predané takmer všetko a pre zostávajúce štyri chalety, ktoré začneme stavať  v júni, sa nám už črtá skupina budúcich majiteľov. 

Čo je však dôležité, okolo nášho projektu sa sformovala skupina fanúšikov, ktorí pravidelne navštevujú našu stránku a sociálne siete, a ktorí sa už tešia na začiatok prevádzky. Ako poďakovanie všetkých našim fanúšikom prinášame spolu s týmto poohliadnutím späť aj niekoľko pohľadov na Tri Vody z netradičnej perspektívy zhora. Ak sa Vám naše fotografie a príspevky páčia, zdieľajte ich – niekoľko z našich najvernejších fanúšikov pozveme na otvorenie rezortu, ktoré je plánované na prelom tohtoročnej jesene a zimy.