Nové dva apartmány v ponuke

9. apríla 2020

Na základe viacerých dopytov od záujemcov, ktorým sa páči architektúra chaletov typu A, ale nepotrebujú až toľko priestoru, ako tento chalet ponúka, sme pripravili novinku. Chalet 24 sme rozdelili na dva úplne samostatné apartmány.

Apartmán 24.1 v spodnom podlaží má výmeru 81 m2, a okrem veľkej presklenej obývačky má ešte dve spálne a dve kúpeľne,  ale aj miesto pre saunu , skladovací priestor a krytú terasu.

Horný apartmán 24.2 s úžitkovou plochou 74 m2 má nádhernú obývačku, ktorú poznáte z našich vizualizácií, prepojenú s galériou, ktorá je vymyslená ako herňa pre deti a spálňa zároveň. Apartmán má aj rodičovskú spálňu, kúpeľňu a veľkú terasu.

Vysoký štandard, známy za našej ponuky, zostáva zachovaný, a navyše sme doňho zahrnuli tepelné čerpadlo, ktoré bude úsporným a ekologickým zdrojom tepla pre oba apartmány.  Vzhľadom na to, že práce na chalete už začali, je reálne, že noví majitelia budú môcť v apartmánoch stihnúť časť nasledujúcej zimy. Pokiaľ Vás potrebujete viac informácií alebo by ste sa chceli k nám prísť pozrieť , vyplňte náš kontaktný formulár alebo volajte na +421 905 255 000. Radi sa s Vami dohodneme na stretnutí spojenom s obhliadkou staveniska .