Napísali o nás Novostavby.sk

10. februára 2020

Nedávno nás oslovila pani redaktorka z portálu Novostavby.sk s tým, že by o našom projekte rada napísala článok do ich blogu. Veľmi nás to potešilo, a tak sme jej neváhali poskytnúť viac informácií.

Článok prehľadne popisuje luxusný rezort Tri Vody. Autorka sa v ňom najskôr zmieňuje o polohe, dozviete sa o členení chaletov a apartmánov ako aj o spôsobe parkovania a plánovanom privátnom wellness. Slová o architektúre dopĺňajú vizualízacie interiérov a exteriérov. Nechýba ani zmienka o komplexnom servise, ktorý si majitelia chaletov či apartmánov môžu objednať. Na záver sa v ňom dozviete ako prebieha výstavba a kedy plánujeme dokončiť jednotlivé etapy. Celý článok si môžete prečítať na tomto odkaze: https://www.novostavby.sk/blog-novostavieb-a-developerskych-projektov/830-dovolenkove-rezorty-na-liptove-tri-vody-chcu-ponuknut-luxus/

Pokiaľ Vás zaujíma, koľko apartmánov a chaletov je ešte voľných alebo by ste sa radi dozvedeli čo je u nás nové, napíšte nám alebo zavolajte na +421 905 255 000. Dohodnite si obhliadku, stojí za to prísť sa k nám pozrieť!