Nabíjačka elektromobilov

Keďže elektromobilov je na našich cestách čoraz viac, na Troch Vodách nájdete aj nabíjačku s výkonom 2x22kW. Hoteloví hostia a hostia Bistra U medveďov nabíjajú prostredníctvom čipu, ktorý Vám dáme na recepcii alebo v bistre, za štandardnú cenu 0,40 € / kWh, minimálne 2€. Bezplatný čas na opustenie parkovacieho miesta po skončení nabíjania je 30 minút, po tomto čase môže byť účtovaný poplatok 2 € / hodinu. 

Nabíjačka je dostupná aj pre verejnosť, a to buď prostredníctvom aplikácie ejoin GO (registrovaní zaákazníci ejoin GO), alebo aj bez registrácie s platbou platobnou kartou. Aktuálne ceny pre tieto spôsoby platenia nájdete na odkaze tu: Bezplatný čas na opustenie parkovacieho miesta po skončení nabíjania je 30 minút, po tomto čase môže byť účtovaný poplatok 4 € / hodinu.

Pozor, aby si naši hostia – elektromobilisti užili Tri Vody ešte viac, do konca augusta 2024 u nás ubytovaní hostia rezortu Tri Vody počas pobytu nabíjajú zadarmo! Rovnako, aj hostia Bistra U medveďov pri konzumácii minimálne v hodnote 50€ nabíjajú elektromobil zadarmo!