Letné aktivity

Ak vás láka letná turistika, poznávanie prírody, jaskyne, cykloturistika, sú na to Nízke Tatry ako stvorené. Nemôžeme zabudnúť spomenúť však ani Vysoké Tatry a Roháče, ktoré sa nachádzajú len kúsok od Nízkych Tatier, kde je taktiež nespočetné množstvo aktivít. Rozhodne sa nebudete nudiť.

Zimné aktivity

V zime je aktivitou číslo jedna lyžovanie v najväčšom lyžiarskom stredisku Jasná, kam sa môžete dostať skibusom priamo z pred vášho chaletu. Taktiež sú tu aj iné lyžiarske strediská ako napríklad Žiar-DolinkySKI Opalisko v Závažnej Porube a iné.

Celoročné aktivity

V blízkosti sú celoročne otvorené aquaparky Tatralandia, Bešeňová a AquaCity Poprad, alebo vodné športy na Liptovskej Mare. Užite si celoročný oddych a zábavu či už aktívnu alebo pasívnu. Výber je na vás.

Zaujali vás Tri Vody? Máte na nás otázky?

Centrum pre rekreáciu, šport a oddych

Miesto, kde sa cítite príjemne a máte k dispozícii všetko čo potrebujete, aby ste na pár dní zabudli na bežné povinnosti.

Mapa širšieho okolia s navigáciou

Miesto, kde sa cítite príjemne. Máte k dispozícii všetko, čo potrebujete, aby ste na pár dní zabudli na bežné povinnosti. Staráte sa len o seba a o ľudí, na ktorých vám záleží.

Vojdite s nami na chvíľu do tohto sveta a predstavte si, čo vás v ňom čaká. Vitajte na TROCH VODÁCH!

Krása letnej prírody

Vojdite s nami na chvíľku do tohto sveta a predstavte si, čo vás v ňom čaká…

Krása zimnej prírody

Vojdite s nami na chvíľku do tohto sveta a predstavte si, čo vás v ňom čaká…