Tri Vody Demänovská Dolina

Kvalita

TRI VODY je nadčasový architektonicky prepracovaný projekt, v ktorom sme sa zamerali na exteriérový aj interiérový dizajn a moderné technické riešenia. Vďaka kvalitným materiálom a práci sme dosiahli vysoký štandard interiéru a exteriéru dôkazom čoho sú citlivo zladené prvky od renomovaných výrobcov.

Tri Vody Demänovská Dolina

Ekológia

Ekologický prístup ukazuje použitie nízko údržbových materiálov s dlhou životnosťou a nízkou energetickou náročnosťou aj vďaka použitým prvkom Smart home.

Aktivity

V okolí sú najlepšie slovenské lyžiarske strediská, jaskyne, termálne kúpaliská, akvaparky a možnosť vodných športov. Miesto TRI VODY je stvorené pre relax, wellness, lyžovanie, kúpanie, turistiku, cykloturistiku a mnoho ďalších. V blízkosti sa nachádza bike park a aj bobová dráha.

Krásna lokalita

TRI VODY sa nachádzajú v lokalite, v ktorej sa nebudete nudiť v žiadnom ročnom období. V zime je aktivitou číslo jedna lyžovanie v najväčšom slovenskom stredisku Jasná, kam sa môžete dostať aj skibusom. Okrem Jasnej je v okolí pre lyžiarov všetkých úrovní k dispozícii aj niekoľko menších stredísk, ako napríklad Žiar – Dolinky alebo Opalisko v Závažnej Porube.

SPOZNAJTE LOKALITU

Vyberte si chalet alebo apartmán

Vyberte si z našej ponuky chaletov od 99 do 120 malebo aparmánov od 36 do 60m2.. Pozemky sú vo výmerách od 362 do 861 m².

Galéria a vizualizácie projektu

Zaujal vás náš projekt? Máte na nás otázky?

KONTAKTUJTE NÁS