Apartmán č. 15.1

24.. apríla 2020

Tento apartmán je situovaný v chalete č. 15, na spodnom podlaží. Svojou veľkosťou 36 m2 predstavuje luxusný priestor pre hostí, ktorí od obyčajnej hotelovej izby očakávajú viac. Do apartmánu sa vchádza z terasy s rozlohou 22,2 m2. Samozrejmosťou je zádverie, kam sa môže umiestniť skriňa alebo priestor pre odkladanie lyží a lyžiarok. Spoločenská miestnosť je presvetlená z troch strán a disponuje dverami na terasu. V priaznivejšom počasí si tak Vaše jedlo pohodlne vychutnáte vonku. Minimalistická kuchynská linka vrátane spotrebičov je súčasťou štandardného vybavenia.

V apartmáne nechýba kúpeľňa so sprchovým kútom a oddelené WC. Spálňa veľká 10,28 m2 poskytuje dostatočný komfort pre odpočinok a keďže sme mysleli aj na potrebu úložných priestorov, nechýba tu príprava pre vstavané skrine.

Podobný apartmán s nižšou cenou u nás nenájdete! Navyše, hrubá stavba je dokončená a tak ho môžete využívať už túto jeseň. Pozrite sa na aktuálne fotografie stavby a vizualizácie obývacej izby s kuchynkou. Aj takto krásne môže vyzerať zariadený!

 V prípade záujmu o obhliadku alebo viac informácií nás kontaktujte na tel. čísle: +421 905 255 000. Sledujte aj náš Facebook, kde Vám pravidelne prinášame nové informácie nielen ohľadom stavby.